Otevření Městského muzea Antonína Sovy v Pacově – informace pro veřejnost

Od úterý 1. června jsou veřejnosti přístupné expozice Historie Pacova a okolí, Pacov a motocyklový sport, Galerie akad. malíře Jana Autengrubera. Vstupné: snížené 10 Kč, základní 20 Kč.

Z technických důvodů nebude do čtvrtku 3. června včetně přístupná expozice Život a dílo básníka Antonína Sovy.

Od pátku 4. června jsou veřejnosti kompletně přístupné veškeré expozice muzea, včetně expozice Život a dílo básníka Antonína Sovy. Vstupné: snížené 25 Kč, základní 50 Kč.

Od soboty 5. června – kompletně přístupné expozice muzea. Vstupné: snížené 25 Kč, základní 50 Kč.

Zahájení letní turistické sezóny a rozšířeného víkendového provozu (do konce září)

• Sobota: 10–16 hodin
  • Neděle: 13–16 hodin

Ve vnitřních prostorách je povinné nošení respirátorů min. třídy FFP2 a musí být dodržována základní hygienická opatření (rozestupy 2 m, použití dezinfekce). Celkový počet osob ve skupině včetně průvodce: 6.