Slávek Klecandr a Studny samoty – koncert v Komunitním centru Pacov

Městské muzeum Antonína Sovy zve veřejnost do pacovského Komunitního centra na koncert známého hudebníka Slávka Klecandra a skupiny Studny samoty.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 10. března od 19 hod.

V první části programu vystoupí Slávek Klecandr a zahraje písně ze své sólové tvorby a vzdá i hold místnímu rodáku básníku Antonínu Sovovi zhudebněnou básní Pastorale, která měla premiéru při Klecandrově účasti na pořadu Sovův Pacov 2019.

V druhé – a předznamenejme, že delší – části hudebně-poetického večera Slávek Klecandr společně se skupinou Studny samoty (členové: Slávek Klecandr – kytara, zpěv; Dita Holá – violoncello, zpěv; František Šimeček – baskytara; Libor Orel – bicí) zahrají skladby ze stejnojmenného CD zhudebněné poezie undergroundové básnířky Jiřiny Zemanové. Album bylo vydáno v prosinci loňského roku.

Vzhledem k současné obecné situaci a při vědomí, že snahy o obnovu kulturního života je třeba podpořit konkrétními kroky, byla výše vstupného na koncert stanovena na 100 Kč. Prodej vstupenek v Komunitním centru před začátkem pořadu, kavárna otevřena od 18 hod.

Jiřina Zemanová
Slávek Klecandr